Teknik Servis Hizmeti

İstanbul’un anadolu yakasında network, bilgisayar, sunucu, notebook ve sistemsel sorunlar v.b problemleriniz hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Biz Kimiz ?

Eser Bilgisayar Satış Teknik Servis ve Bilişim Hizmetleri nasıl bir firmadır? Misyonu, Vizyonu nedir? Değerleri nelerdir? Bütün bunlara bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi Tercih Edenler

Hizmet verdiğimiz bir çok firmadan sadece bir kısmını buradan görebilirsiniz. Sizide müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Bize Ulaşın

Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarına, anlık mesajlaşma bilgilerine, harita veya adres bilgilerimize buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Çekmeköy Bilgisayar Servisi

Çekmeköy Bilgisayar Servisi olarak, EKONOMİK FİYAT ve KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME KOLAYLIĞI seçeneği ile (servis yöneticisi 0(532) 486 58 39 ) konusunda uzman ekibimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka bağımsız gerçekleştirilir. (Toshiba, Asus, Lenovo, Casper, Acer, Hp, Sony, Dell v.b tüm markalar). Çekmeköy ve diğer hizmet verdiğimiz bölgelerde network ağ problemleri, bilgisayar teknik servisi, sunucu, notebook ve sistemsel sorunlar gibi problemlerinizi en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir.

Ayrıca teknik servis merkezimize kabul ettiğimiz arızalı ürünleriniz ile ilgili tüm işlemler titizlikle yapılmaktadır. Notebook onarımı, masaüstü bilgisayar onarımı, sistem problemleri, virüs temizliği v.b her türlü ihtiyaçlarınızı teknik servis merkezimide kısa süre içinde çözüme kavuşturmaktayız. Teknik işlemler gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir. Ürününüzün durumu ise web sayfamızda bulunan arızalı ürün takibi bölümünden görüntülenebilmektedir.  Çekmeköy Bilgisayar Servisi

Alemdağ, Aydınlar, Cumhuriyet, Çamlık, Çatalmeşe, Ekşioğlu, Güngören, Hamidiye, Hüseyinli, Kirazlıdere, Koçullu, Mehmet Akif, Merkez, Mimar Sinan, Nişantepe, Ömerli, Reşadiye, Sırapınar, Soğukpınar, Sultançiftliği, Mahallesi, bilgisayarcı, şirketi, Taşdelen

Çekmeköy Asus servisi, Casper servisi, Lenovo servisi, Hp servisi, Acer servisi, Probook servisi, Fujitsu Siemens servisi, Dell servisi, Msi servisi, Toshiba servisi, Sony servisi, Çekmeköy Adsl Kurulumu, Fiber İnternet Kurulumu, Çekmeköy Bilgisayar Yedek Parçası, Notebook Satışı, Çekmeköy Kurumsal Bakım Anlaşması, Data(Veri) Kurtarma, Pc Onarımı, Çekmeköy Bilgisayarcı, Pc Teknik Servisi, Bilgisayar, Çekmeköy Bilgisayarcılar, Çekmeköy Bilgisayar Tamircisi, Çekmeköy Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Satın al, Tamirci, Servisi, Vaio servisi, Exper servisi, Samsung servisi, Compaq servisi, Çekmeköy bilişim hizmetleri, network problemleri, ağ problemleri, Çekmeköy internet servisi, internet problemleri, internet sorunu, Çekmeköy internet kurulumu, bilgisayar bakim anlaşmasi, web tasarim, Çekmeköy Bilgisayar Servisi, Çekmeköy Bilgisayar Teknik Servisi, Notebook Tamiri, Çekmeköy Notebook Servisi, Çekmeköy Ağ Kurulumu, Çekmeköy Modem Kurulumu, Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi, Bakım Sözleşmesi, Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu, Network (Ağ) Kurulumu ve Desteği, Bilgisayar Satışı, Çekmeköy Pc Bakımı, Çekmeköy Masaüstü Bilgisayar Servisi, Dizüstü Servisi, Çekmeköy Bilgisayar Tamiri, Notebook Yedek Parça, Çekmeköy Teknik Servisi, Çekmeköy Bilgisayar Bakım Anlaşması, Çekmeköy Notebook Formatı, Notebook Ekran Tamiri, Çekmeköy Notebook Teknik Servisi, Laptop Lcd Tamiri, Çekmeköy Laptop Tamiri, Çekmeköy Laptop Servisi, Çekmeköy Laptop Teknik Servisi, Pc Yedek Parçası, Çekmeköy Bilgisayar Servisleri, Çekmeköy Bilgisayar Onarımı, Çekmeköy Yerinde Bilgisayar Servisi, Çekmeköy Bilgisayar Bakımı, Çekmeköy Bilgisayar Format Servisi, Çekmeköy Bilgisayar Desteği, Çekmeköy Bilgisayar Hizmeti, Çekmeköy Evlere Bilgisayar Servisi, Çekmeköy işyerlerine Bilgisayar Servisi, iş yerlerine Pc Servisi,Çekmeköy bilişim şirketi, Pc Servisleri, Çekmeköy bilgisayar şirketi, Çekmeköy bilgisayar şirketleri, yerinde teknik servis ve merkezimizde teknik servis olmak üzere hizmetlerimiz devam etmektedir.

Yukarı Çık