Hakkımızda

Eser Bilgisayar Satış Teknik Servis ve Bilişim Hizmetleri, 2009 yılında müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ve kaliteden taviz vermeme anlayışı üzerine kurulmuş ve sektörde yerini almıştır. Bilişim sektöründe yılların vermiş olduğu bilgi, tecrübe, uzmanlık ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile kurumsal ve bireysel olarak teknik servis hizmeti başta olmak üzere hizmetlerimiz devam ettirmekteyiz. Bilişim alanındaki tüm gelişmeleri yakından takip ederek siz değerli müşterilerimizin problemlerine profesyonel, kaliteli ve ekonomik çözümler üretmekteyiz. Eser Bilgisayar, bir çok kurumsal firmaya anlaşmalı olarak veya anlık olarak IT hizmeti vermektedir. Kurumsal anlaşmalar ile periyodik bakım, yerinde teknik servis hizmeti, servis merkezimizde onarım hizmetleri, network kurulumları ve firewall uygulamaları, bilişim ürünleri ve OEM satışı, web tasarımı hizmeti, danışmanlık ve projelendirme, bilgisayar teknik servisi, bilgisayar bakım anlaşması başta olmak üzere, antivirüs uygulamaları, notebook onarımı, web hosting, domain tescil, mail hosting gibi bilişim hizmetleri sunmaktayız. Vermiş olduğumuz hizmetlerin tamamında müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutmaktayız. Bilgisayar teknik servisi

Vizyonumuz & Misyonumuz

Vizyonumuz; alanında öncü, hizmetinde örnek ve ilk tercih edilen firma olmak. Müşteri memnuniyetini, kaliteyi, yeniliği ve gelişimi, teknolojik gelişmelere uygunluğu esas alan bir anlayışla ve uzman kadrosuyla doğru, güvenilir, değerlerine sadık, çözüm odaklı hizmet üreten, müşterilerine rehber olan güvenilir ve lider bir firma olmak.

Misyonumuz; kaliteden ödün vermeden, tecrübeli kadrosuyla müşterilerinin problemlerine karşı en kısa zamanda çözüm üretmek, müşterilerinin ihtiyaçlarını, profesyonel, kaliteli ve ekonomik olarak projelendirmek ve uygulamak, bilgisayar ve ekipman ihtiyaçlarını en doğru olan ürünler ile karşılamak ve satış sonrası destek sunmaktır.

Değerlerimiz

-Müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve çalışanlarımıza açık, şeffaf ve dürüst olmak,
-Mümkün olanın en iyisini en kısa sürede ve en uygun bütçe ile tamamlamak,
-Sektörel yeniliklerden olabildiğince çok faydalanmak,
-Müşteri ve çalışan memnuniyetini önde tutarak aidiyet duygusuna özen göstermek,
-Kaliteden asla ödün vermeyen bir anlayışla her ortamda her zaman çözüm üretmek,
-Geçmiş deneyimlerden kazanılan itibar ve tecrübenin desteği ile girişimciliğimizi geliştirmektir.

Yukarı Çık