IMAP olarak veya exchange ile outlook’ta kullandığınız mail adresiniz var ise mailleriniz sunucu ile sürekli senkronize olur. Bilgisayarınızda yani local’de maillerinizin tutulduğu dosya ise ost uzantılı dosyadır. Bilgisayarınızdan IMAP mail adresinizi kaldırdığınızda tüm mailleriniz v.s sunucuda bulunur ayrıca ost dosyanızda bulunur.

 

 

İşte tam da burada ost dosyanızın içeriğini artık outlook’unuzda göremezsiniz. Bunun için OST to PST programlarına ihtiyacınız vardır. Benim kullandığım OST RECOVERY programıdır.

 

 

Bu programla mevcut ost dosyanızı PST dosyasına çevirebilir ve kolaylıkla tüm maillerinize ulaşabilirsiniz. Bu programa ulaşmak için tıklayınız . Şifresi sayfanın en altında yer almaktadır. sonuç olumluysa buraya tıklayarak yorum ve yıldız verebilirsiniz 😉  OLMADIYSA devam edelim ,

 

 

Veya ost dosyanızı pst dosyasına çevirmek için yardım almak için bana whatsapp’tan yazınız. İletişim bilgilerim ise iletişim sayfamızda yer almaktadır.

 

 

Ost Kurtarma, ost to pst, ost mailleri kurtarma, ost mailleri geri getirme, ost den pstye çevirme, ost pst dönüştürme, ost dosyasını pst dosyasına çevirmek

Şifre: 789852Eser


Bu Yazıyı Yararlı Bulduysanız


Katkıda Bulunmak İçin Tıklayın !Yazar : Tuncay Eser
Yukarı Çık