MS Office Picture Manager Yükleme

Microsoft Office Picture Manager, görüntüleri Microsoft Paint gibi çeşitli formatlar arasında kırpma, döndürme, döndürme, yeniden boyutlandırma ve dönüştürme yeteneğine sahiptir, ancak paint’e göre sıkıştırma seviyesini seçebilmesinden ötürü karşılaştırılabilir düzeyde daha iyi resim kalitesi sunar. Toplu düzenleme, kaydetme, yeniden adlandırma, orta tonların ince ayarlanması, vurgulamalar ve gölgeler ve kırmızı göz giderme gibi daha gelişmiş bazı yetenekleri de destekliyor. Otomatik ayarlamalar da dahil olmak üzere parlaklık, kontrast, renk tonu ve doygunluğu ayarlayabilir. Ayrıca, tek tıklamayla görüntü sıkıştırması ve kullanıcının kendi seçimine göre yeniden boyutlandırma gibi kolay kullanım özellikleri vardır.

 .

microsoft-office-picture-manager-2010-1

 

MS Office Picture Manager , Office 2013 ve sonrası office programlarında yer almaz. Bu durumda dilerseniz aşağıda belirttiği link üzerinden 64bit sürümü indirip kurulumunu yapabilirsiniz.

 

 

İndirmeniz için LINK burada ! (64Bit)

 

 

1- Kurulumu ise oldukça basittir. İndirdiğini dosyayı sıkıştırılmış dosyadan dışarıya çıkartın (dosyanın şifresini sayfanın en altında görebilirsiniz)

 

2-Şimdi çift tıklayarak kurulumu başlatın.

 

3-Kurulum’u Özelleştire tıklayın.

 

4-Tüm programları aşağıdaki resimdeki gibi “ kullanılamaz” olarak ayarlayın.

 

5-Sadece Office Araçları altından Microsoft Office Picture Manageri ” Bilgisayarımdan çalıştır” olarak ayarlayın.

 

6-Devama tıklayın ve kurulumu bitirin.

 

7-Artık kurulum bittiğine göre resim dosyalarını bu program ile açabilirsiniz. Herhangi bir resime sağ tıklayıp özelliklere tıklayın ve Değiştir’e tıklayıp bu programı seçin. Hepsi bu kadar. 

microsoft-office-picture-manager-2010-2

.

 

 

Etiketler: Yükleme, Microsoft Office Picture Manager 2010, Picture Manager, Office 2010 Resim Düzenleyici, Microsoft Resim Düzenleme Programı, Picture, Manager 2010

.

.

789852

Ayrıca katkıda bulunmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz


Bu Yazıyı Yararlı Bulduysanız


Katkıda Bulunmak İçin Tıklayın !Yazar : Tuncay Eser
Yukarı Çık