Lenovo Bilgisayarınız ile herşey yolundayken birgün bilgisayarınızı açmak istediğinizde Lenovo yazısında kalıyor ve açılmıyorsa veya windows 10 güncelleme yaptıktan sonra yeniden başlattığında Lenovo yazısı ekrana çıktığında öylece kalıyor ve saatlerce de bekleseniz ilerlemiyorsa ve bunlarla birlikte bilgisayarınızı usb bellek ile bile başlatamıyorsanız yapmanız gerken şey şudur:

 

 

Bios ayarlarına girin ve Genelde “security” sekmesinde bulunan ” Lenovo System Engine” bölümünü bulup “Disable” yapın. Ve Artık bilgisayarınız açılacak.

 

 

Yukarıda bahsettiğim gibi bir belirti yok ve Lenovo yazısında kalıyorsa veya Lenovo yazısı gelip bir müddet bekledikten sonra tekrar re start olup tekrar Lenovo yazısında bekleyip döngü oluşuyorsa, HARD DISK’iniz arızalı olma ihtimali yüksektir. 

 

 

Etiketler: Bilgisayar Lenovo yazısında kalıyor, lenovo açılış ekranında kalıyor, pc lenovo yazısında donuyor, lenovo yazısından sonra ilerlemiyor, dizüstü açıldığında lenovo yazısında kalıyor, Lenovo açılmama çözümü, bilgisayarım lenovo logosundan sonra kitleniyor problemlerinin çözümü.


Bu Yazıyı Yararlı Bulduysanız


Katkıda Bulunmak İçin Tıklayın !Yazar : Tuncay Eser
Yukarı Çık