Eset Nod32 Windows7 Cihazınız yakında bağlantısını kaybedecek Uyarısı

İşletim sisteminiz windows xp yada windows 7 ise Eset antivirüs arayüzünde “kullandığınız işletim sistemi güncel olmadığından cihazınız yakında bağlantısını kaybedecek” şeklinde bir uyarı gelmektedir. Bunun sebebi kullandığınız Eset programının sürümünün güncellenmesidir.

 

Bunun çözümü olarak,
1. seçenek Eset Antivirüs yada Internet security programınızı kaldırıp bir kaç versiyon eski programı yüklemeniz gerekmektedir. Ayrıca gelişmiş ayarlar bölümünden güncelleme sekmesine gelip buradan program bilşenlerini güncelle kapalı olmalıdır. Bu durumda virüs veritabanı imzanız güncellenmeye devam etmekte fakat en yeni sürümü kullanamamış olursunuz.

2. seçenek ise,
Windows 7 işletim sisteminizde service pack 1’in yüklü olması gerekmekte ve aşağıda linklerini paylaşmış olduğum güncellemeleri de işletim sisteminize yüklemelisiniz ve akabinde Eset arayüzünde Güncelle bölümünde ürün güncellemesi tuşuna basıp eseti güncellemelisiniz.

 

32 bit güncellemeleri  
64bit güncellemeleri  

Dosya şifresi yazının en altında yer almaktadır. Whatsapp üzerinden sorularınız varsa sorabilirsiniz. Whatsapp İletişim Bilgisi

 

Yani Eset en son sürüme geçmek istiyor, fakat en son sürüme geçmek içinde yukarıda bahsettiğim 2. seçeneği şart koşuyor.

 

 

Nod32 Kullandığınız işletim sistemi güncel olmadığından cihazınız yakında bağlantısını kaybedecek, Eset bağlantı kaybedecek hatası, Eset Nod32 bilgisayarınız bağlantısını kaybedecek, Eset İnternet Security , Antivirüs, işletim sisteminiz güncel olmayan, bağlantısını kaybedecek problemi

 

şifre:789852


Bu Yazıyı Yararlı Bulduysanız


Katkıda Bulunmak İçin Tıklayın !Yazar : Tuncay Eser
Yukarı Çık