Teknik Servis Hizmeti

İstanbul’un anadolu yakasında network, bilgisayar, sunucu, notebook ve sistemsel sorunlar v.b problemleriniz hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır.

Biz Kimiz ?

Eser Bilgisayar Satış Teknik Servis ve Bilişim Hizmetleri nasıl bir firmadır? Misyonu, Vizyonu nedir? Değerleri nelerdir? Bütün bunlara bu sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bizi Tercih Edenler

Hizmet verdiğimiz bir çok firmadan sadece bir kısmını buradan görebilirsiniz. Sizide müşterilerimiz arasında görmekten mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.

Bize Ulaşın

Bizlere ulaşabileceğiniz telefon numaralarına, anlık mesajlaşma bilgilerine, harita veya adres bilgilerimize buradan kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Kartal Bilgisayar Servisi

Kartal Bilgisayar Servisi olarak, EKONOMİK FİYAT ve KAPIDA KREDİ KARTI İLE ÖDEME KOLAYLIĞI seçeneği ile (servis yöneticisi 0(532) 486 58 39 ) ekibimiz tarafından randevu yöntemiyle ve marka bağımsız gerçekleştirilir. (Toshiba, Asus, Lenovo, Casper, Acer, Hp, Sony, Dell v.b tüm markalar). Kartal ve diğer hizmet verdiğimiz bölgelerde network ağ problemleri, bilgisayar teknik servisi, sunucu, notebook ve sistemsel sorunlar gibi problemlerinizi en hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulmaktadır. Telefon veya internet üzerinden ulaşan çağrılar en kısa zamanda değerlendirilerek servis programına dahil edilir ve randevu zamanı ile ilgili bilgi verilir.

Ayrıca teknik servis merkezimize kabul ettiğimiz arızalı ürünleriniz ile ilgili tüm işlemler titizlikle yapılmaktadır. Notebook onarımı, masaüstü bilgisayar onarımı, sistem problemleri, virüs temizliği v.b her türlü ihtiyaçlarınızı teknik servis merkezimide kısa süre içinde çözüme kavuşturmaktayız. Teknik işlemler gerçekleştirilirken bilgi kaybı, veri güvenliği ve özel bilgilerin mahremiyeti gibi konulara hassasiyet ve özen gösterilir. Ürününüzün durumu ise web sayfamızda bulunan arızalı ürün takibi bölümünden görüntülenebilmektedir. İletişim sayfamız için tıklayınız. bilgisayar şirketi Kartal Bilgisayar Servisi

Kartal Asus servisi, Casper servisi, Lenovo servisi, Hp servisi, Acer servisi, Probook servisi, Fujitsu Siemens servisi, Dell servisi, Msi servisi, Toshiba servisi, Sony servisi, Kartal Adsl Kurulumu, Fiber İnternet Kurulumu, Kartal internet kurulumu, bilgisayar bakim anlaşmasi, web tasarim, Kartal Bilgisayar Servisi, Kartal Bilgisayar Teknik Servisi, Notebook Tamiri, Kartal Notebook Servisi, Kartal Ağ Kurulumu, Kartal Modem Kurulumu, Yerinde Bilgisayar Teknik Servisi, Bakım Sözleşmesi, Dsl, Vdsl, Vdsl2 Kurulumu, Network (Ağ) Kurulumu ve Desteği, Kartal Bilgisayar Yedek Parçası, Notebook Satışı, Kartal Kurumsal Bakım Anlaşması, Data(Veri) Kurtarma, Pc Onarımı, Kartal Bilgisayarcı, Pc Teknik Servisi, Bilgisayar, Kartal Bilgisayarcılar, Kartal Bilgisayar Tamircisi, Kartal Bilgisayar Tamiri, Bilgisayar Satın al, Tamirci, Servisi, Vaio servisi, Exper servisi, Samsung servisi, Compaq servisi, Kartal bilişim hizmetleri, network problemleri, ağ problemleri, Kartal internet servisi, internet problemleri, internet sorunu, Bilgisayar Satışı, Kartal Pc Bakımı, Kartal Masaüstü Bilgisayar Servisi, Dizüstü Servisi, Kartal Bilgisayar Tamiri, Notebook Yedek Parça, Kartal Teknik Servisi, Kartal Bilgisayar Bakım Anlaşması, Kartal Notebook Formatı, Notebook Ekran Tamiri, Kartal Notebook Teknik Servisi, Laptop Lcd Tamiri, Kartal Laptop Tamiri, Kartal Laptop Servisi, Kartal Laptop Teknik Servisi, Pc Yedek Parçası, Kartal Bilgisayar Servisleri, Kartal Bilgisayar Onarımı, Kartal Yerinde Bilgisayar Servisi, Kartal Bilgisayar Bakımı, Kartal Bilgisayar Format Servisi, Kartal Bilgisayar Desteği, Kartal Bilgisayar Hizmeti, Kartal Evlere Bilgisayar Servisi, Kartal işyerlerine Bilgisayar Servisi, iş yerlerine Pc Servisi,Kartal bilişim şirketi, Pc Servisleri, Kartal bilgisayar şirketi, Kartal bilgisayar şirketleri, yerinde teknik servis ve merkezimizde teknik servis olmak üzere hizmetlerimiz devam etmektedir.

Yukarı Çık